Jdi na obsah Jdi na menu
 


24.7.2011

Děckaaa jsme všichni OK doma a díky všem, byli jste skvělíííí, díky moc za podporu našich dětí, i díky nám máme zase doma Vetter Cup!

A můžeme se těšit do Francie, kdo nebyl v Kočevje nepochopí...

 

 

 

 

11.7.2011

Kamarádi už se nám to blíží, moc se už těšíme. Všechno je zařízené, bus platí, čepice mám už doma, trička jsou ve výrobě, zbývá už jen nastoupit do autobusu, hurááá. A jede nás nakonec 28 + 2 řidiči, řekl bych dost dobrá partička...

Nezapomeňte na eura a cestovní pojištění, spacáky, stany, a náhradní hlasivky

 

12.5.2011

Seznam účastníků zájezdu je aktualizován dle přijatých a uhrazených přihlášek

 

10.5.2011 

Aktuálně potvrzeno, ubytování v Kočevje bude ve vlastních stanech v pořadateli připraveném stanovacím prostoru (camping kousek od hřiště)

 

3.4.2011

Kompletní informace a závazné přihlášky už jsou k dispozici na vyžádání na mém emailu:

oldrich.martinak@aero.cz

 

 

10.3.2011

BUS ZAJIŠTĚN, HURÁÁÁ
SLEDUJTE TYTO STRÁNKY, JIŽ BRZY DALŠÍ INFO A HLAVNĚ PROPOZICE AKCE A PŘIHLÁŠKY

 

8.2.2011

PROGRAM VÝPRAVY CFFFC KOČEVJE 2011

STŘEDA 20.7.2011
00,00   odjezd Praha
02,00   odjezd Jihlava
10,00   příjezd Kočevje
ubytování, aklimatizace, rekognoskace terénu

ČTVRTEK 21.7.2011
08,00 - 13,00   fandění na stadionu - hlavní soutěžní den
16,00 - 19,00   táborová olympiáda

PÁTEK 22.7.2011
07,00 - 16,00   výlet k moři
17,00 - ???      rozlučková párty s vystoupením národů

SOBOTA 23.7.2011
19,00 - 22,00   vyhlášení výsledků, závěrečný ceremoniál

NEDĚLE 24.7.2011
00,00   odjezd Kočevje
08,00   příjezd Jihlava
10,00   příjezd Praha

Volný čas v pátek přes den vyplníme výletem k moři na chorvatské nebo slovinské pobřeží, je to jen 80 km daleko. Možná spíš slovinské, není tam tak rušno, je to v EU a za eura, která budeme mít všichni s sebou. A vyhneme se komplikacím a zácpám na chorvatských hranicích.

 

2.2.2011

Ahoj kamarádi,

určitě už máte dojem že se tu dlouho nic neděje a tak se vám musím nejdříve omluvit i za Matěje, jelikož má docela zásadní existenční problémy a tak jsem za něj převzal nejen administraci těchto stránek, ale i organizaci naší fanouškovské výpravy do Kočevje. Čili pokud budete kdokoliv cokoliv potřebovat, ozvěte se mi buď zápisem do návštěvní knihy nebo přímo na mail oldrich.martinak@aero.cz

Samozřejmě že vše platí a pracuje se na tom, mám domluvenou firmičku na naše týmová trika, momentálně se maká na zajištění ubytování a především dopravy, ono totiž není problém sehnat bus za rozumnou cenu, ale není sranda zaplatit taky tu čekací dobu busu tam s námi. Zatím to co máme k dispozici vychází dráž než kdybysme se tam dopravili osobními auty. Tož uvidíme, budeme vás informovat o dalším vývoji, pokud byste někdo o něčem věděl tak hned pište.

A jinak je už k dispozici ofic. program celé soutěže v Kočevje, potřebné info najdete na http://www.ctif.org/Information-about-Competition

Z programu soutěže se už začíná odvíjet i náš program, brzy ho tu pověsím, včetně přesného termínu naší výpravy, zatím se to rýsuje na  20. - 24. 7. 2011

Tož zatím čus bus a brzy zase tady, bude už čas přesných informací a závazných přihlášek

Za CFFFC

Olouch Kaneček

 

30.4.2010

 

Zpráva z průzkumné výpravy

Hasičská Olympiáda mladých hasičů CTIF 2011 Kočevje 

Každý z nás žil v loňském roce Olympiádou v Ostravě, vetší část z nás ví, že mladí hasiči z Chlumce nad Cidlinou vyhráli nejcennější pohár mezi hasiči Vetter Cup, ale málo kdo ví kde se koná olympiáda příští rok a kde můžeme podpořit naše mladé hasiče na 18. hasičské olympiádě mládeže při obhajobě Vetter Cupu, a že to nebudou mít jednoduché.

My jsme pro vás sehnali základní informace přímo v dějišti těchto her, a to ve slovinském Kočevje.

Kočevje je malé město ležící na řece Rinže asi 50 km od hlavního města Lublani v úchvatném údolí největšího zalesněného území v Evropě. Samotné město má přibližně 10 000 obyvatel a co je velmi obdivuhodné tak v celém regionu Kočevje čítající 17 000 obyvatel, je v 16-ti sborech dobrovolných hasičů každý 10. občan. Ve městě díky této akci probíhá kompletní rekonstrukce jak stadionu, tak i náměstí a budov, dokonce i místní dobrovolní hasiči se dočkají nové stanice.

Veškeré informace kolem hasičských her budou dostupné na oficiálních stránkách, které budou spuštěny v průběhu června 2010.

Ubytování v hotelích a penziónech pro samotnou olympiádu v blízkém okolí je naprosto nereálné, protože veškerou kapacitu mají organizátoři zajištěnou pro delegace a vrchní představitele jednotlivých zemí. Z tohoto důvodu budou přímo ve městě vybudovány dvě stanová městečka pro fanoušky a návštěvníky.

 Zajímavosti:

Z Prahy do Kočevje jen 650 km po dálnici a 70 km po okreskách.

Nesnažte se mluvit anglicky nebo německy, těmito jazyky se ani ve většině obchodů nedomluvíte, bohatě vám stačí čeština a k tomu ruce.

Přímo centrem Kočevje pomalu protéká řeka Rinža, která za městem mizí v podzemí a zpět napovrch vyvěrá o 20 km dál u soutoku s řekou Kupa, která je zároveň hranicí s Chorvatskem, i přes tuto skutečnost je tato řeka zpřístupněna pro vodáky, v horní části idéální divoká řeka pro rafty, ve spodní části, poklidná řeka pro každého protékající nádhernou, člověkem nedotčenou přírodou. Veškeré vybavení je možno zapůjčit v několika lokalitách podél této řeky.

Celá lokalita je i velice zajímavá pro pěší turistiku a cykloturistiku, ale jen na vyznačených trasách z důvodu velkého výskytu medvědů.

Pouze 80 km je to k nejbližší pláži, ale již na chorvatském území.

Ne nadarmo se Slovinsku říká levné Švýcarsko, za stejné služby jako u nás zaplatíte stejné peníze s výjimkou paliva, benzín a nafta za současného kurzu Eura je nesrovnatelně levnější

 Tak proč nespojit aktivní dobolenou v nádherném prostředí nedaleko moře s podporou našich Mladých hasičů, kteří potom, co předvedli v Ostravě, si to zaslouží.

 Dobrovolní hasiči Kočevje (Gasilska zveza Kočevje):

Tak jako v dalších zemí Evropy, tak i ve Slovinsku funguje systém založený na dobrovolných hasičích. Podle toho vypadá i jejich vybavení a technika, které jim může závidět i leckterá jednotka HZS. Při naší návštěvě jsme se setkali s velkorysým přivítáním a obdarováváním. Tak jako při každé takové návštěvě došlo k výměně domovenek, triček a čepic, představení techniky a stanice. To jsme ale netušili, co vše pro nás připravili. Na jejich přání jsme se vrátili odpoledne zpět na hasičárnu, kde již byl připraven dopravní automobil a před námi vyhlídková jízda krásnou přírodou po ještě krásnějších sborech regionu. Na každé hasičárně nás čekala skupinka místních, kteří nás přivítali, představili techniku a zázemí, načež následovalo pohoštění a diskuze o naší krásné hasičské práci u nás a ve Slovinsku. Celkem nás takhle mile přivítali v 6-ti sborech, kde jsme rozhodně chválou a díky nešetřili.

Tak milé překvapení a ochotu nikdo z nás nečekal, za což velice děkujeme slovinským hasičům z regionu Kočevje.

Pokud budou takhle milí a pohostinní i při Olympiádě CTIF v příštím roce, máme se všichni na co těšit.

Přípravný výbor české fanouškovské výpravy pro CTIF 2011 Kočevje.

 

 

25.4.2010

Vážení a milí přátele jak jistě víte, byla plánována už několik měsícu do předu zabezpečovací cesta do Kočevje. Dnes už to ale není pravda, protože ji máme za sebou  a v nejbližší době vám o ní dodáme zprávu. Teď jen stručně :D

Malé městečko nedaleko Chorvatských hranic které se příští rok stane evropským centrem hasičské mládeže má něco kolem 10 000 obyvatel.

V celém regionu je 15 sboru s celkovým počtem 1 500 aktivních členu.

Hospody ve městě otevírají v 06,00 ráno!!!

Oficiální stránky 18. hasičských her mládeže budou v provozu nejpozději do 31.6.2010

Všichni hasiči jsou velice přátelští a připravili pro nás mnoho překvapení. Každý kdo se chysta do Kočevje a vezme s sebou láhev Becherovky, pozná co je to slovinská pohostinost, protože si jí v Ostravě hrozně oblíbili.

Do konce měsíce dubna bude kompletní zpráva umístěna zde.

Jo a fotografie již dnes večer na tcardajpp.rajce.idnes.cz

přihlašovácí jméno: matěj

heslo: karantena

S pozdravem CFFFC

 

28.11.2009 Přibyslav

K příležitosti srazu doblovolníků z Ostravských hasičskýh her, zasedl poprvé Organizační Tým CFFFC aby projednal přípravy na 1. společnou výpravu Czech FireFighter Fan Clubu která nás čeká v roce 2011 do slovinského Kočevje na další hasičskou Olympiádu mládeže.

Shrnutí první schůzky.

- Byl ustaven organizační tým pro zajištění výpravy a zároveň i vedení CFFFC

Vedení CFFFC

Čestný předseda CFFFC: Frantiček Koníček

Vrchní předseda CFFFC: Stanislav Kopecký

Organizační předseda CFFFC: Matěj Marosz

Náměstek org. předsedy CFFFC: Oldřich Martinák

Náměstkyně org. předsedy CFFFC: Alenka Požárová

Tisková mluvčí CFFFC: Andrejka Minaříková

 

 

- Bylo schváleno logo CFFFC pro soutěž v Kočevje

- Bylo rozhodnuto, že v Dubnu 2010 podnikne organizační tým cestu do Kočevje, aby okoukli situaci, domluvili ubytování a hlavně zjistili kde se dobře vaří a mají dobré pivo. Proste připravili pro nás všechny zázemí.

To je prozatím vše přátelé

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

I Písková lhota a Velenka se chystá.

(Kossny, 19. 7. 2011 11:06)

Tak šťasnou cestu a setkáme se tam! Vytvoříme skoro domácí prostředí!

úžasné :)

(Werushka, 2. 12. 2009 15:28)

ste prostě jedničky........btw. jakou funkci dostanu já????

=o)

(aja, 30. 11. 2009 9:56)

matějíčku...ty jsi prostě kapacita!!!!=o)

 

 

PortrétPoslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< srpen / 2021 >>